KUNDALINI JOOGA MÕJU

Kundalini joogas tegeleme samaaegselt kõikide kehasüsteemidega – vere-ja lümfiringe, kopsude, näärmete, lihaste, immuunsüsteemi ja närvisüsteemiga.

 

Hingamistehnikate, asendite, rütmilise liikumise, mantrate ja tähelepaneliku teadlikkuse kombinatsioon tagab võimsa muutumise.Suur Puu

 

Regulaarne Kundalini jooga praktika aitab meil puhastada, aktiveerida ning tasakaalustada keha ning selle elutähtsaid süsteeme (eelkõige närvisüsteem, näärmete süsteem, lümfisüsteem). Selle tulemusena paraneb meie enesetunne, me kogeme rahu, tasakaalu ja heaolutunnet.

 

Paranenud näärmete sekretsioon ning energiakeskuste ehk tshakrate avanemine suurendavad keha ja meele elektromagnetilist pinget ning meid ümritsev väli (aura) muutub heledamaks, selgemaks, tugevamaks ja ligitõmbavamaks.

 

Närviühenduste tugevnemine tekitab meis „elusoleku“ tunde. Me oleme psüühiliselt rohkem tasakaalus ning suudame haarata enam. Tunneme suurenenud vitaalsust, loomingulisust, meeleselgust, emotsionaalset tasakaalukust, kiirgust ning teadvuse ärkamist.

 

Oma kiire mõju ning tugeva toime tõttu närvisüsteemile, näärmete süsteemile ning energeetilisele süsteemile võib Kundalini jooga tekitada meis erinevaid aistinguid mis on seotud keha puhastumisega, närvidevaheliste ühenduste taastumisega, näärmete sekretsiooniga ning energiate tasakaalustumisega. Samuti võib emotsionaalne ja psüühiline puhastumine kaasa tuua vanade kehasselukustunud negatiivsete emotsioonide ja mõtete vabanemise ja pinnalekerkimise. See on puhastumisprotsessi loomulik osa ning tuleb praktika algetapil läbi teha. Alateadvuse ja "emotsionaalse keha" puhastamine võimaldab meil hakata elama täiel rinnal ilma et meid kammitseksid vanad hirmud, viha, traumad ning iganenud mõttemallid ja ennastpisendavad sisendused.

Reklaambännerid